Bramy garażowe firmy Hörmann

wpis w: Domostwo | 0

Marka Hörmann od lat pasjonuje się dyscypliną Hörmann i bywa najdoskonalszym przemysłowcem bram uchylnych, drzwi wejściowych, ościeżnic oraz napędów. Marka Hörmann jest firmą rodową działającą na dystansie dziesięcioleci. Tworzy poświadczenie najdoskonalszych środków oraz najlepszej jakości towarów.

Firma Hörmann jest administrowana już przez trzecie i czwarte pokolenie wnuków, i prawnuków inicjatora marki, Augusta Hörmann.

Udziałowcami odnoszącymi osobistą odpowiedzialność są Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann i Christophe Hörmann. Marka Hörmann Polska sp. z o.o. istnieje od 1992 roku. Główna siedziba spółki umiejscowiona jest w Komornikach pod Poznaniem. W tymże miejscu poza wydziałami siedziby, ulokowane są także magazyny o powierzchni 5 tysięcy metrów kwadratowych.

Nadto, marka ma cztery agentury w Poznaniu, Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku. W całokształcie firma werbuje w nich ponad stu wysoce wykwalifikowanych pracobiorców. Marka Hörmann Polska sp. z o.o ma rozległą sieć kontrahentów handlowych na terenie całego państwa. Poświadcza ona błyskawiczny a także kompetentny serwis a także gwarantuje odpowiednią, fachową obsługę kontrahenta.